Een prachtig en puntgaaf porseleinen beeld van twee reigers, gemaakt in de art deco periode. Vervaardigd door de beroemde Duitse fabrikant Karl Ens. Voluit gemerkt met het stempel van de producent. Een geweldige eyecatcher en een ware aanwinst voor de verzamelaar van bijzondere art deco kunstvoorwerpen. Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzonden met track en trace en verzekering.