Prachtige en compacte wijn set uit de 19e eeuw bestaande uit een karaf en 6 bijpassende wijnglazen.De set is gedecoreerd met elegante accenten van 24 karaats goud, wat de set een luxe uitstraling geeft.De set is in perfecte staat zonder enige beschadiging of gebreken..Een waardevolle toevoeging aan elke collectie of stijlvolle manier om van uw favoriete wijn te genieten.De set wordt met zorg verpakt en aangetekend verstuurd.