Aangeboden een prachtige set Empoli Karaffen , uit Italië , vorige eeuw.In een goede staat , misschien iets vlekjes in de karaffen , maar niet storend .Compleet met stolp , vaak mist deze onderdeel , geen breukjes of chips .Fraaie kleuren , smaragd, olijfgroen , turquoise/ kobalt , mooi om samen te stylen , echt een vintage item.De foto’s geven een goed beeld van deze Empoli Karaffen , ( kleuren kunnen iets afwijken van het origineel ) komt door de schittering .Afmeting : H 57 cm met stolp Doorsnee 13 cm Samen een gewicht van 3650 gWordt goed verpakt en verzonden met PostNL Track & Trace