Een prachtig antiek hoogwaardig porseleinen wierookbrander, afgebeeld met een dennenboom en een boom met de vier bloemen van de seizoenen, uitgevoerd in onderglazuur blauw en wit. Bruin gekleurde rand en mooi gesneden voet. Handgemaakt in China tijdens de Qing-dynastie, Kangxi-periode (1662-1722). Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Diameter: 19,0 centimeterVoorwaarde: Het object verkeert in redelijke staat, met twee chips op de rand, een chip op het lichaam met een barst, en twee plekken waar waarschijnlijk ooit een handvat zat. De conditie wordt zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.