Kangxi (1662-1722) – VERY LARGE – Kom – Large Peonies and 1000 Swastika Charger – Rare Geometrical Triple Circle Mark – Porselein – Palace Bowl Type Schilderij
Een prachtig antiek Chinees porselein grote schaal met een centrale versiering van vier grote pioenrozen, omgeven door 1000 swastika's, uitgevoerd in een mooie onderglazuurblauw en wit. In de rand een klassieke decoratie van vele geometrische swastika-patronen. Met de hand vervaardigd in het oude China tijdens de Qing-dynastie, Kangxi-periode (ca. 1690). Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Aan de achterkant een decoratie van honderden swastika's en het zeldzame geometrische drievoudige cirkelmerk. We hebben nog nooit zo'n soort markering op Chinees porselein gezien.Diameter: 39,5 centimeterVoorwaarde: Het object verkeert in perfecte staat, met slechts enige normale glazuurverslechtering aan de randen. Zonder enige schade of restauraties. De staat is zorgvuldig gecontroleerd met UV-licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.