Een prachtige antieke zeldzame octagonale (8 zijden) Chinese porseleinen theepot met een centrale versiering van acht panelen met pioenrozen en bloemen, uitgevoerd in een mooie onderglazuurblauw en wit en overglazuur rood en goud. In de rand een klassieke decoratie van bloemmotieven. Een elegant gevormd oor en een stevige uitloop.Handgemaakt in het keizerlijke China tijdens de Qing-dynastie, late Kangxi-periode (ca. 1710). Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode. Zeldzaam klein model.Inclusief original lid!Lengte: 11,5 centimeterDe theepot verkeert in perfecte staat, zonder beschadigingen of restauraties. Het deksel is gescheurd aan de rand. De staat is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.