Een prachtig antiek Chinees porseleinen theekannetje met een centrale decoratie op acht zijden van een paviljoen op de voorgrond en daarachter een grote versterkte muur. Naast het paviljoen en de wachttoren bevinden zich bamboe, prunus en dennenbomen; die lijken op de Drie Vrienden van de Koude Winter, uitgevoerd in een mooie cobalt-blauwe onderglazuur met overglazuur in rood en goud. Afgewerkt met een bruin geglazuurd rand.Met de hand vervaardigd in oud China tijdens de Qing-dynastie, Kangxi-periode (ca. 1700).Gegarandeerd origineel en van de vermelde periode.Inclusief zilveren handgemaakt op maat gemaakte deksel, gemaakt in Nederland na 1814.Hoogte: 11,4 centimeter.De staat van de caddy is perfect, met lichte bakfouten. De staat wordt zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder houten standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.