Een prachtige antieke zeldzame Chinese porseleinen theepot in de vorm van een meloen, met een centrale decoratie van Acht Motten te midden van pioenrozen en chrysanten, uitgevoerd in een mooie onderglazuurblauw en wit met overglazuur ijzerrood goud. In de rand een klassieke decoratie van bloemmotieven en dubbele cirkelpatronen. Een elegant gevormd oor en een stevige uitloop met bloemen. Handgemaakt in het oude keizerlijke China tijdens de Qing-dynastie, Kangxi-periode (ca. 1700). Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Inclusief het originele deksel!Lengte: 15,8 centimeter.Voorwaarde: De theepot verkeert in goede staat, slechts een haarscheur. De originele deksel heeft een oude restauratie op de knop. De staat is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.