Een prachtige, uitzonderlijk goed geschilderde antieke Chinese porseleinen groot bord van hoge kwaliteit met een interieurdecoratie van jagers te paard die kronen en wapens dragen in landschappen.Op de rand een versiering van geometrische munten en cartouches met bloemmotieven.Met de hand gemaakt in het oude China tijdens de Qing-dynastie, tijdens de Kangxi-periode (1662-1722). Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Diameter: 28,0 centimeter.De plaat verkeert in goede staat, met één haarlijn op de rand. Geen andere beschadigingen of restauraties. De conditie is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder, doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder houten standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.