Een prachtig antiek Chinees porselein, uitzonderlijk hoog gemodelleerd, dikwandige grote schotel of ondiepe grote kom met een centrale decoratie van de Sanduo (De Drie Overvloedigheden), met een volledige decoratie van prachtige grote Buddha's hand citrusvruchten en perziken, en op de achterzijde granaatappel, lychee en perziken, evenals Buddha's hand takken, uitgevoerd in een mooie onderglazuurblauw en wit. In de rand een klassieke decoratie van een enkele cirkel. Met de hand vervaardigd in het oude China tijdens de Qing-dynastie, vroege Kangxi-periode (ca. 1680). Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Aan de achterkant een grote trechtervormige dubbele voetrand.Diameter: 34,2 centimeter (!)Voor een vergelijkbaar gerecht in het Topkapi Saray, zie R. Krahl, Plantmotieven van Chinese porselein, Oriëntaties, juni 1987, fig. 74.Een vergelijkbaar Japans voorbeeld met het monogram van de VOC is ook te vinden in de collectie van het British Museum (1961 1212.5).Voorwaarde: Het object verkeert in over het algemeen goede staat, met muisschade (één grotere) en drie haarlijntjes. Geen restauraties. De staat is zorgvuldig gecontroleerd met UV-licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.