Een prachtig antiek Chinees porseleinen bord met een centrale decoratie van een visser in een adembenemend bergachtig rivierlandschap met karpers en vissen in de rand! Handgemaakt in het oude China tijdens de Qing-dynastie, Kangxi-periode (ca. 1700). Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Diameter: 22,6 centimeter.Voorwaarde: Het object verkeert in goede staat, alleen muizengaatjes, zonder haarlijntjes of restauraties. De staat wordt zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.