Kangxi (1662-1722) – Bord – 16 Panels with the Flowers of the Four Seasons – Plum Blossom, Peonies, Chrysanthemum, Orchids – Porselein – Kangxi markering en periode
Een geweldig groot antiek Chinees porseleinen bord met een centrale decoratie van 16 panelen met de bloemen van de vier jaargetijden - pruimenbloesem, pioenen, chrysanten, orchideeën. Veel vogels en insecten. Uitgevoerd in een diepe onderglazuur kobaltblauw.Met de hand vervaardigd in het oude China tijdens de Qing-dynastie, Kangxi-periode (ca. 1690). Aan de achterzijde een decoratie van perzikbloesem met het zeskarakter Kangxi-heerschapszegel: Da Qing KangXi Nian Zhi. Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Deze zeldzame plaat heeft een hoge binnenrand in het midden, mogelijk om een grotere kom te houden.Diameter: 36,8 centimeterVoorwaarde: Het object is over het algemeen in goede staat, met een paar oppervlakkige chips, één haarlijn op de rand. Geen andere beschadigingen of restauraties. gecontroleerd met UV-licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.