Paar kandelaars met sfinxen in verguld brons, 19e eeuwFrankrijk Gepatineerd en verguld brons, fijn gebeiteldKandelaars met drie armen rusten op een marmeren voet in jaistein.De armen zijn gestileerde takken in de vorm van krullen, bekroond met bloemmotieven.De sokkels zijn versierd met rijen parels en rusten op gebeitelde en vergulde bronzen pruiken in Lodewijk XVI-stijl. Zeer goede staat (zie foto's)Afmetingen 35 x 16 x 16 cm