Bijzonder verzamelobject uit Frankrijk. Jaartal 1840.Inclusief Verklaring van Echtheid en inclusief de originele kaars die prachtig bewerkt is. Uit de Louis Philippe periode, absoluut zeldzaam en onbeschadigd. Dit item is af te halen in Barendrecht, net onder Rotterdam NederlandTegen een vooraf afgesproken prijs kan het in Nederland/Belgie ook bezorgd worden.