Monumentaal paar Neo-Gotische kerk-kandelaren, gegoten in massief brons en daterend uit de 19e eeuw.De kandelaars kenmerken fijn gegoten opengewerkte kroonvormige kaarsenhouders, rijk gemodelleerde bladkapitelen en een architectonische zuil die rust op een zware ronde sokkel.Ze behouden een mooie donkere oorspronkelijke patina en vertonen normale tekenen van leeftijd en gebruik die overeenkomen met de periode. Oorspronkelijk vervaardigd voor kerkelijk gebruik in een kerk of kapel. De conditie is goed tot zeer goed, met geen barsten of restauraties waargenomen.