Stijlvol paar Mid-Century Modern massief zilveren kandelaren vervaardigd door Burger & Zonen, Haarlem. gladde koepelvormige basissen en elegante, functionalistische lijnen — een voortzetting van de strakke Nederlandse ontwerptraditie uit het midden van de twintigste eeuw. Beide kandelaren gemerkt met de D&Z3 (voor Burger & Zonen) en leeuw(rechts2), minerva( A amsterdam) en O 1949 en P 1950 Afmeting Hoogte: 6 cm Breedte: 7 cm Bruto gewicht:, 107 gram Zilver: 835 Aangetekende verzending met Track and Trace en met zorg vepakt