Hollands barok kabinet, noten en olijf gefineerd. Kap met subtiel lijstwerk, daaronder twee grote deuren met bloemen / sterren ingelegd. Binnen in twee schappen met planken en drie laden. Onderkast met grote brede lade tussen de huizen van de poten. Op kruisvoet met vier getorste poten.Holland ca. 1680-1720Afm:H= 188 cm.B= 158 - 161 cm. (smalst- breedst)D= 54 - 56 cm. (ondiepst-diepst)Recent grondig nagelopen op losse delen van constructie en fineer, de oppervlakte afwerking op kleur en glans. Geen levende houtworm aangetroffen op 7/1/2026Kabi-3038~Foto`s zijn onderdeel van de omschrijving, bekijk daarom de foto’s goed om overlast te voorkomen. Bij twijfel, stel vragen via de veiling meester voor u biedt. Binnen Europa geen bijkomende / Douane kosten voor dit meubel. Laatste foto`s zijn van manier van verpakken voor buitenlands transport. Euro pallet met rek wikkelfolie en stevig dik karton of stucloper met minimaal 2 spanbanden.Ivm de 1 mans levering op pallet wordt er aan de deur geleverd. Neem direct na betalen contact op als u op een eiland woont, in een gebouw zonder lift, of wensen heeft m.b.t. Levering (2 mans levering, verzekering o.i.d ). Maak foto`s van de verpakking bij ontvangst om schade tijdens transport uit te kunnen sluiten.