Een mooi paar grote Franse vuurvergulde bronzen kandelaars uit de late 19e eeuw, gemodelleerd als griffins op een rechthoekige basis en voorzien van een kandelaar, elk circa 22,5 cm hoog en samen wegen ze 1425 g. Ingesneden merktekens aan de onderzijde.Voorwaarde: Zeer goed, geen significante schade of reparaties. Minimaal gebruik dat past bij de leeftijd.Deze veiling wordt zorgvuldig verpakt en verzonden per geregistreerde en verzekerde post.