Notenhouten Beeld De Allegorie op Moederschap. Vrouwe met twee Kinderen /Cherubijnen die voet opmeten voor schoenen uit Bohemen/Oostenrijk rond 1880 - 1915 .Restauratie aan arm Vrouwe en mist stukje wijsvinger en gehele pink.Beeld verder geheel gaaf .Zeer mooi Snijwerk .Aan achterzijde gesigneerd K.Sindelar . Hoogte : 47,5 cm.