Zeer mooie Franse pop gemaakt door JumeauPorseleinen hoofd zonder scheuren of restauraties, gemerkt met een rode stempel 'tête Jumeau'.Corps en composition articuléZij zal komen met haar goed uitgeruste trouwkoffer in haar originele doos.De beer maakt geen deel uit van de verkoop.