Julien Caussé (1869-1914) Art Nouveau – sculptuur, “Elegante Dame” – 46 cm – zinklegering met bronskleurige/meerkleurige patina – Circa 1900 – No Reserve Price
No Reserve PriceFraai en gedetailleerd uitgevoerd Art Nouveau sculptuur "Elegante dame met twee prachtige tulpen" Gemaakt door de bekende franse kunstenaar Julien Caussé (1869-1914) - Het sculptuur is gesigneerd met J. Caussé (Zie foto’s.)- Prachtige voorstelling, met meerdere mooie en zeer gedetailleerde details en attributen.Voorstellend, Elegante dame met een fraaie en gedetailleerde jurk, met verder onder anderen twee prachtige tulpen. Ook haar gedetailleerde en fraaie gezichtsuitdrukking, is een mooie verschijning.- Julien Caussé was een zeer productieve en bekende Franse beeldhouwer en tijdens zijn carrière produceerde hij vele kunstwerken in de Art Nouveau-stijl.- Het sculptuur heeft een zeer mooie bronskleurige en meerkleurige patina.- De afmetingen zijn,Hoogte 46cm. / Breed 22cm. / Diepte 14cm.- Het gewicht van het Art Nouveau sculptuur is 2,7kg.Het prachtige Julien Caussé sculptuur wordt zorgvuldig ingepakt, en snel en verzekerd verstuurd. (Gelieve geen verzending naar Azië & de Verenigde staten. De verzending naar Azië en de Vs is op eigen risico, van de koper.)