Twintigduizend mijlen onder de zeeJules VerneHetzel1905-191019 x 28 cm434 pagina's1,6 kgPrachtige editie van 20.000 mijlen onder zee, van Jules Verne, in zijn gepersonaliseerde kartonnen kaft met één olifantenkop op de titel in de waaier.Voorkant van de schotel met fonkelende vergulding, rug in uitstekende staat, met goed aangebrachte vergulding.Tweede gerecht mooi rood en netjes.Nette goot lingot, mooie vergulding. Onbeschadigde schutbladen.Niet afgesleten munten en mooi vierkant.Bijna zonder roodheid.Prachtig verleidelijk exemplaar van topkwaliteit