Jules Chéret (1836-1932)Theater de Tour Eiffel: Parijs Chicago, 1896Lithografie op velijnpapier.Plate-signed.Afmetingen+Grootte van het vel: 30,5 x 21,5 cm / 12 x 8,4 in.Voorwaarden: Over het algemeen in goede staat met zachte vouwlijnen, twee zichtbare vlekken in de marges en lichte verkleuring aan de randen. De afbeelding is verder zeer schoon met levendige kleuren. Niet ingelijst.Deze litho werd opgenomen als een plaat in Ernest Maindrons boek "Les Affiches illustrées (1886-1895)" gedrukt in Parijs door l'Imprimerie Chaix in 1896.Het boek werd gedrukt in een oplage van 1.025 en bevatte 84 kleurplaten, waarvan deze één is, waardoor het vrij zeldzaam is.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.