BARBEY D'AUREVILLY (Jules)De BetoverdeParijs, Les Bibliophiles de France, 1955Grand in-4 (33cm x 26,2cm) met 240-[1] pagina's. Gedrukt in 140 genummerde exemplaren op Rives puur fil papier.Demi-chagrin rood met hoeken, rug met valse nerf, versierd met de auteur en de titel in gouden letters, gouden kop, eerste kaft behouden.Geïllustreerde uitgave met 49 kleurenlithografieën door André Minaux, waarvan de frontispice, 4 op dubbele pagina's en 44 in de tekst.Een van de 120 genummerde exemplaren gedrukt op naam van de leden van de vereniging.Een mooi voorbeeld.