Originele antieke Art Nouveau tegel gemaakt door: Villeroy & Boch Mettlach, Duitsland. Gemaakt omstreeks 1900 met een geometrische decor in reliëf. De ontwerper van deze tegel is Peter behrens (14 April 1868 – 27 Februari 1940) een Duitse architect en ontwerper. De decoratie is in reliëf aangebracht door middel van Dust-press techniek, waarbij kleipoeder onder hoge druk wordt samengeperst in een mal. De tegel is in een redelijke conditie met gebruikssporen en beschadigingen van de hoeken, zie ook de afbeeldingen. De achterzijde van de tegel is gemerkt met de naam van de fabriek. Ik verpak de tegel met veel zorg. Ik verstuur mijn pakketten met DHL of PostNL, allemaal met een track & trace nummer.