Originele antieke Art Nouveau tegel gemaakt door: Villeroy & Boch Mettlach, Duitsland. De tegel is gemaakt omstreeks 1900 met een geometrisch decor in reliëf. De decoratie is in reliëf aangebracht door middel van Dust-press techniek, waarbij kleipoeder onder hoge druk wordt samengeperst in een mal. De tegel is in een redelijke tot goede conditie, met glazuurbeschadiging, vooral aan de onder- en rechter zijkant, duidelijk zichtbaar op de afbeeldingen. Dit decor wordt in verschillende publicaties toegeschreven aan de Art Nouveau vormgever en architect Henry van de Velde. De achterzijde van de tegel is gemerkt met de fabrieksnaam. Ik verpak de tegel(s) met veel zorg. Ik verstuur mijn pakketten met PostNL. Alle pakketten met een track & trace nummer.