Dit is een originele antieke Art Nouveau tegel gemaakt door: Tonwerk Offstein, Duitsland omstreeks 1900. De geometrische decoratie is in reliëf is aangebracht door middel van dust-pressed techniek waarbij klei poeder onder hoge druk samengeperst wordt in een mal. De tegel is in een redelijke tot goede conditie, het reliëf heeft beschadigingen, mogelijk een productie fout, zie de afbeeldingen. De achterkant is gemerkt met TO. Ik verpak de tegel(s) met veel zorg, alle pakketten met track & trace nummer.