Art Nouveau tegel gemaakt door: Georg Bankel Wandplattenfabrik, Lauf bei Nürnberg, Duitsland. Deze fabriek is opgericht in 1905. De geometrische decoratie is in reliëf aangebracht door middel van Dust-pressed techniek waarbij klei poeder onder hoge druk samengeperst wordt in een mal. De tegel is in een goede conditie, maar heeft een restauratie in de hoek rechtsboven, zie de detail afbeelding. De achterkant van de tegel is niet gemerkt, maar heeft de voor deze fabriek kenmerkende achterzijde.