4 zeldzame muurtegels met afbeelding van een gestilleerde tulp.Art Nouveau - Jugendstil stijl die bekend staat om zijn strakke lijnen en organische vormen.Deze gemaakt door Manufactures Ceramique d’Hemiksem,Gilliot & Cie.Met prachtige decoratie van een bloem met zijn blad in reliëf.Ca. 1905/1910 België.Afmetingen : 15,1 x 15,1 cm.Met merkteken van Hemiksem . Mooi geglazuurd keramiek.1 tegel met minuscuul chipje aan de onderrand ( niets storend’s )Bekijk goed de foto’s deze maken deel uit van de beschrijving.Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.