Dit zijn 2 originele antieke Art Nouveau tegels gemaakt door: Tonindustrie Offstein, Albertwerke GmbH, Offsein und Worms, Duitsland. De tegels zijn gemaakt omstreeks het jaar 1900. De decoratie is in reliëf aangebracht door middel van Dust-pressed techniek waarbij klei poeder onder hoge druk wordt samengeperst in een mal. De tegels zijn in een redelijke staat met gebruikssporen. Beide tegels met kleine rand en reliëf beschadigingen. Ik verpak de tegel(s) met veel zorg. Ik verstuur mijn pakketten met PostNL. Alle pakketten met een track & trace nummer.