Een heel mooie tand van een jonge tyrannosaurus uit de Judith River-formatie.Deze formatie is ongeveer 74 miljoen jaar oud, dat is ongeveer 8 miljoen jaar ouder dan de Hell Creek-formatie die de T-Rex voortbrengt!!!Familie: TyrannosauridésJudith RiverformatieLocatie: Hill County - Montana - VS.Geologische periode: Krijt, bovensteGeologisch stadium: Maastrichtien (74 miljoen jaar)Maat: 0,51 inch (1,2954 cm)Prachtige fossiele tand, uitstekende bewaring van het glazuur!!!Geen restauratie, geen reparatie.De protheses op de distale en mesiale rand zijn in uitstekende staat!!!Een zeer zeldzame jonge tyrannosaurus tandInclusief certificaat van echtheid.Cadre flottant 3D inbegrepen.