Groot en indrukwekkend werk van Johannes Hilverdink. 1813-1902 Olieverf op linnen gespannen op houten raamwerk. Gesigneerd rechts onder. Zeer hoge kwaliteit Formaat incl. Lijst 87 x 68 cm Overgenomen van een particuliere verzamelaar in Heemstede in 2022 Johannes Hilverdink (Groningen, 28 januari 1813 - Amsterdam, 1 oktober 1902) was een Nederlands kunstschilder. Hij was ridder in de Orde van de Eikenkroon en stemhebbend lid van Arti et Amicitiae. # wutheringheights