Johann Bernard KlombeckKleef (Duitsland) 1815-1893IJsgezichtOlieverf op paneelAfmeting 30 x 34 cm met lijstAfmeting 22 x 26 cm zonder lijstGesigneerd linksonderLijst wordt gratis bijgeleverd