Gesigneerd in de steen rechtsonder.Kleurenlithografie van een van de 1500 exemplaren van de gelimiteerde editie op Guarro-papier.Uitgever: Galerie Börjeson, MalmöDrukkerij: La Poligrafa, Barcelona.Referentie: Cramer, Patrick, Joan Miró Lithographe V, Maeght Éditeur, Parijs, 1992,Weber Genève, pagina 75, nr. 938.Zorgvuldige verzending met vertrouwen.