In de steen gesigneerd, rechtsonder,Kleurenfotolithografie naar het werk van de kunstenaar op een mat, doekachtig offsetpapier.Auteursrecht 1996.Formaat papier: 79 x 60 cm.Zorgvuldige verzending met vertrouwen.