LAMPE LOFT van JIELDE origine, gebogen armen GEEL MOSTERD RAL1003 en METAAL, Model LOFT C6000IGekromde brossen : 60 cmMeerdere posities en oriëntaties (zie voorbeelden op foto's).Zwaar en stabiel metalen voetstuk met een diameter van 25 cm, met een beschermend vilt eronder.Volledig gerenoveerde lamp volgens de regels en functioneel.Globe: witte binnenverf opnieuw aangebracht bij hoge temperatuurElektriciteit opnieuw aangelegd, nieuw zwart stoffen snoer van 3 m met aardingsdraad. (belangrijk voor de elektrische veiligheid) Een mooi snoer dat men niet verbergt.Laagverbruiklampje 7 W (equivalent 60 W)Nieuwe extra plaatcontact voor esthetiek en het vergemakkelijken van de aansluiting achter bijvoorbeeld een meubel.Messingschakelaar nieuw op de voet.Zwarte etiketten met klinknagels.De hoogte van de lamp is variabel, ongeveer 30 cm tot 95 cm, afhankelijk van de positie.Gewicht ongeveer 6 kgDeze volledig gerestaureerde lamp, opgebouwd uit lampen uit de industriële sector, waarvan sommige dateren uit de jaren 50, vertoont nog enkele sporen van dat verleden, wat haar charme en authenticiteit geeft.Ze is in uitstekende staat, maar niet nieuw en er kunnen lichte gebruikssporen zijn.