Een prachtige antieke Chinese porseleinen grote diepe kom met een decoratie van grote gestileerde bloemen en vortexwortels. Aan de binnenkant een bloemmotief en twee dubbele cirkels, uitgevoerd in onderglazuurblauw. Gemarkeerd met een vierkaraktermerk in een vierkant. Met de hand vervaardigd in het oude China tijdens de late Qing-dynastie, begin 19e eeuw (1800-1820).Diameter: 19,2 centimeter.Deze object is in perfecte staat, zonder enige schade of restauraties. Enkele normale glazuurlijnen, niet in contact met het porselein. De staat is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder, doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Het artikel is zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder houten standaard.Koop meerdere items bij deze verkoper en bespaar op verzendkosten; voor meerdere items betaal je de verzendkosten slechts één keer.