Houten schaakset van buis- en palissandrehout, eigentijds. Schaakbord in doos, koningshoogte 75 mm.Geleverd met een schaakbord in een cadeauset dat bij het spel wordt meegeleverd, 55 x 55 cmMateriaal: buis en palissanderDatering: 1950/60Herkomstland Frankrijk volledig met de 32 stukkenBijzonderheid: goed staatKoninghoogte 75 mm, pionnen 40 mmVerzwaard met viltvoeten onder alle onderdelen; sommige onderdelen hebben het vilt verloren.Het houten doosje staat er ook bij, evenals het schaakbord.EigenschapOpmerking: mijn aanbiedingen van spellen zijn vintage of antiek tweedehands met normale gebruikssporen; ze hebben de tand des tijds doorstaan, soms meer dan 100/150 jaar.Alle gepresenteerde foto's zijn strikt contractueel en komen nauwkeurig overeen met de schaakstukken die te koop worden aangeboden.Het schaakbord wordt aangeboden, het is niet inbegrepen in de marktwaarde van de partij en kan daarom niet het voorwerp zijn van enige claim of betwisting.