Jerry LewisOorspronkelijke gesigneerde foto – 1998Originele zwart-witfoto van Jerry Lewis, acteur, regisseur en legendarisch humorist van de Amerikaanse cinema, een belangrijke figuur in de comedy van de 20e eeuw.De uitgave is gesigneerd en gedateerd 1998 door Jerry Lewis, met een persoonlijke handgeschreven inscriptie zichtbaar op de voorzijde, ondertekend met het jaar.fotograafUitgave uit die tijd, waarschijnlijk uitgevoerd ter gelegenheid van een openbare verschijning of een evenement aan het einde van de carrière.• 14,5 × 10,5 cmDatation• Dedicatie gedateerd 1998Laatste periode van de carrière van Jerry Lewis, maar nog steeds zeer gewild bij verzamelaars.staatIn goede staat.Aanwezigheid van oxidatievlekken en sporen van de tijd op de achterkant, typisch voor oude foto's.De voorkant blijft leesbaar, de dedicatie goed herkenbaar.Gebreken meegenomen in de schatting.InteresseAuthentiek verzamelobject voor liefhebbers van Amerikaanse cinema, autogrammenverzamelaars en bewonderaars van Jerry Lewis. De volledige en gedateerde handtekening versterkt de historische waarde.Verzend brieven per aangetekende brief naar Frankrijk.Een aangetekende brief voor internationaal