Jean-Pierre Bordry (1934) - Bloeiende campagneOlieverf op doek - Gesigneerd linksonderGetrouw onder de trouwe aanhangers van de Rouense School heeft de overledene Albert Malet, een voortreffelijk pedagoog, velen kunstenaars opgeleid binnen deze nobele impressionistische beweging. Onder hen, Jean-Pierre Bordry, een vriend van Malet, omarmde vanzelfsprekend het erfgoed van de school — zowel door de fijnzinnigheid van zijn palet, de finesse van zijn penseelstreken en de verfijning van zijn composities.BORDRY is erin geslaagd een bevende, verdeeld aanraaktoets op te roepen, aangewakkerd door een vloeiend en assertief palet, wiens unieke trilling subtiel charme en emotie combineert. De stralende seizoenen, hemels getint met de kenmerkende nevels van Normandische steegjes, en de veranderende reflecties van een verhulde zon... vormen allemaal een levendig en gevoelig werk, gevierd door toegewijde Impressionisme-liefhebbers.Jean-Pierre BORDRY (geboren in 1934), Bloeiend platteland, Olie op doek, Schilderijafmetingen: 46 × 55 cm, Gesigneerd linksonder.Origineel kunstwerk geleverd met factuur en certificaat van echtheid.Snelle, zorgvuldige en verzekerde verzending.