JEAN-MICHEL OTHONIELLithografie 'Blue Cloud' 36x26 cm, jaar 2021, genummerd en gesigneerd door de kunstenaar 8/50. Beperkte editie ter viering van de tentoonstelling.Van de kunstenaar naar het museum Petite Palais in Parijs (na dat van het Louvre).Om zijn tentoonstelling in @petitpalais_musee, Parijs, te vieren, geef ik het cadeau van mijn nieuwe afdruk.« BLUE CLOUD »Beperkte editie van 50, gesigneerd en genummerd.36 x 26 cm.Direct gekocht bij de artiest.