GAUTIER (Jean-Jacques)Parijs op het podiumParijs, Éditions Jacques Vautrain, 1951In-8 (19,5 cm × 15 cm) de 255-[1]pp.Rode demi-maroquin met hoeken, rug met vier nerfs versierd met de auteur en de titel in gouden letters, kop verguld, kaften en rug bewaard (Barnicaud).Werk geïllustreerd met in-tekst zwart-wit composities door Jean Sennep.Een exemplaar verrijkt met een originele tekening over de hele pagina van de kunstenaar in zwarte inkt, benadrukt met rood potlood, vergezeld van een gesigneerde autografische inschrijving: « Aan President Joly, hartelijk met genegenheid [handtekening] ».Band licht gewreven aan de koppen en hoeken, verder een fraai exemplaar.