Jean Gradassi - 3 originele prenten - 1960/63/641 - Marco Polo - 1964Prachtige originele ets van Jean Gradassi « Het wonderbaarlijke reis van Marco Polo »Originele prent, opgerold, in goede staatSlijtage door gebruik (zie foto's + beschrijving)Licht vergeeld papier, 4 cm afsnede aan de rechterrand, gehavende randen. Formaat : 56,6 x 36,6 cm2 – De wolvenjacht – 1963Prachtige originele prent van Jean Gradassi « De jacht op wolven »Originele prent, opgerold, in goede staat.Slijtage door normaal gebruik (zie foto's + beschrijving)Lichtgeel gekleurd papier Formaat: 27,2 x 37,4 cm3 - Terug naar het kasteel - ca. 1960Prachtige originele prent (verlichte miniatuur uit het Boek der Koningen)Terug naar het Château. Originele ets, opgerold, in goede staat.Slijtage door gebruik (zie foto's + beschrijving)Lichtgeel verkleurd papier. Formaat : 27,4 x 37,3 cmZeer zorgvuldig verpakt.