Jean DIFFREChambéry, 1864 - Toulouse, 1921. FransDe uitvinding van tekenenSchilderij, olieverf op doekAchterop gesigneerd 'Diffre'Schilderij: 32,5 × 41 cmPrachtige 19e-eeuwse lijst: 38,5 × 48 cmZeer goede staatEen competitie- of tentoonstellingnummer aan de achterkant '53'Circa 1880–1885Opmerking: Jean Diffre was een student aan de École des Beaux-Arts in Toulouse en een leerling van Garipuy. Het formaat, de stijl, het onderwerp en het label op de achterkant wijzen er waarschijnlijk op dat hij deelnam aan een wedstrijd aan de École des Beaux-Arts in Toulouse.