Jean de la fontaine / Benjamin Rabier fabels de la fontaine geïllustreerdÉdition TallandierSuperbe heruitgave in facsimile van de originele editie van 1906 (Jules Tallandier), geïllustreerd door Benjamin Rabier. Beperkte oplage van 10.000 genummerde exemplaren.Volume grand in-Folio 33 cm x 25 cm x 3,5 cmRode kartonnage uitgever, met gouden en zwarte decoratie, verschillende kleurenillustraties en andere in zwart-wit.Compleet tekst van 239 fabels, prachtig geïllustreerd door Rabier.Prachtige editie, zeer zorgvuldig door zijn ontwerp en door zijn behoud.Zeer weinig gemanipuleerd exemplaarKaft, rug en hoeken onbeschadigd.Nieuwe binnenruimte met levendige kleurenPagina's zeer wit zonder vlekken of scheuren.Prachtige binding die de klassiekers en andere minder bekende werken van de beroemde fabels van La Fontaine opnieuw zal laten ontdekken.