- Jean Cocteau De Cijfer Zeven, originele genummerde editie op Vergé de Hollande, bij de Uitgeverijen Seghers in 1919.Vouwdekking.De originele omslag lithografie verkeert in een schitterende staat.Zeer zeer goede algemene staat, zie foto's. Niet genummerd. - Tennessee Williams bewerkt door Jean Cocteau. Een tramway genoemd Désir. Vermelding tweede editie.Lithographies/ MourlotGoede staat