Ondertekend en gedateerd in de steen rechtsonder.Lithografie op dik Arches Vélin-papier gebaseerd op het werk van de kunstenaar.Van Mourlot, beperkte oplage van 200 exemplaren.Zorgvuldige verzending met vertrouwen.