Cache-pot Japans in brons patiné, uit de XIXe eeuw (Meiji / Taishō-periode). Versierd met hoog-reliëf natuurlijke motieven: vogels, bladwerk en bloemen, met inleg van rood koper. Decoratief stuk van goede kwaliteit, in de typische stijl van Japanse atelier-bronsen.Het brons vertoont een mooie oude bruinachtige patina, niet schoongemaakt, met een fijn bewerkte decoratie rondom. Het stuk rust op drie figuratieve sculptuurvoeten.Staat:Goede algehele staat voor zijn leeftijd.Enkele kleine ontbrekende inlegplekken en gebruikssporen (zie foto's).Patina d'origine conservée. Non signé, comme souvent sur ce type de pièce.Oud object verkocht zoals op de foto - bedankt dat u de foto's goed bekijkt, ze maken deel uit van de beschrijving.Oud voorwerp met:gebruikssporen en oorspronkelijke patinaKleine verliezen / tekortkomingen gelokaliseerd in de decoratie.AfmetingenHoogte: 17 cmMaximale breedte: 24 cmDiepte: 19 cm Gewicht: ca. 3 kg