Pakket van Jan Van Haasteren puzzels (500-2000 stukjes)Verschillende formaten waaronder 500, 1000, 1500 en 2000 stukjes.Ideaal voor echte puzzel liefhebbers.De puzzels zijn compleet en 1 max 2 maal gemaakt. Ze worden in de doos in plastiek zakjes netjes bewaard in een rook- en huisdiervrije woning.De dozen kunnen kleine gebruikssporen vertonen, zie foto's. 8 puzzels:- Het Ballonfestival (1000)- Stijldansen (1000)- Middeleeuwen (2000)- Technische hoogstandjes (1000)- Ascot Paardenrace (1500)- At the Dentist (500)- Camping Chaos (500)- Moving Day (500)