Jan Altink 1885 - 1971 Houtskool op papier Afmeting +/- 50 x 43 cmGesigneerd rechts onder en gedateerd omstreeks 1949liefst ophalen of laten afleveren door koerier.glasplaat kan barsten bij versturen -indien men wenst te versturen met post.nl of DHL dan excl omlijsitngindien u biedt op dit item gaat u akkoord met bovenstaande